best website builder

BRG

2010'dan bugüne, aktüeryal/finansal danışmanlık ve proje/operasyon yönetimi alanlarında danışmanlık veriyoruz...

Dr. Fas, Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü'nden mezun olmuş, doktorasını ise aynı üniversitenin Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde Rekabetçi Ekonomik Modellerde Oyun Teorisi Uygulamaları üzerine yazdığı tezle tamamlamıştır. Dr. Fas, 2004'ten beri aktüerya, kurumsal eğitimler ve finans alanlarında sigorta, denetim ve bankacılık sektöründeki tüm lider kurumlarla çalışmış, bu kurumlardaki aktüer adaylarının yetiştirilmesinde ve adayların Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı'nın sınavlarında başarı göstererek unvan sahibi olma süreçlerinde aktif rol oynamıştır..

Dr. Doğru; lisans, yüksek lisans ve doktora çalışmalarını sırasıyla Hacettepe Üniversitesi Finans,  Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Bölümleri'nde tamamlamıştır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nda (BDDK) 1998 ve 1999 yıllarında Başkan Yardımcısı olarak çalışan Dr. Doğru  ardında 2007'ye kadar önce Kentbank'ta sonra da 2015'e kadar Anadolubank'ta Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.   

Dr. Başak has completed his B.A. and Ph.D. at Ankara University Dept. of Political Sciences (Mulkiye) and Kadir Has University Finance and Banking Dept. respectively.  He worked as Chair of Treasury Dept. for Republic of Turkey Prime Ministry Privatization Administration and as Vice Chair of Financial Crimes Investigation Board (MASAK)  for Ministry of Finance.