Mobirise

MİSYON ve VİZYON

Misyon

Misyonumuz, geleceğin lider profesyonellerini ve girişimcilerini bireylerin ve toplumun refahı için bilgilendirmektir. Bunu, uygulamalı matematiğin, mühendislik bilimlerinin ve ekonomi biliminin dönüştürücü gücüne olan bağlılığımızla yapıyoruz.

Çalışmalarımızda yeni fikirlere, yeni anlayışlara ve analitik düşüncenin ilkelerine bağlı kalarak katılımcılarımızı entelektüel bir dönüşüm yolculuğuna çıkarıyoruz. Her bireyin farklı konularda çalıştığını, farklı yaşam alanlarından geldiğini ve gelişen kimliklere sahip olduğunu bilerek, sahip oldukları değerleri ve ilgi alanlarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Topluluğumuzun her üyesine, insanlığa en iyi şekilde nasıl hizmet edebilecekleri, daha adil ve gelecek vaat eden bir dünya için nasıl çaba gösterebilecekleri hakkında ilham vermeye çalışıyoruz.

Vizyon

BRG Danışmanlık olarak; bir yanda aktüerya ve finans gibi fen bilimlerine, diğer yanda kurumsal iletişim ve finansal yönetim gibi sosyal bilimlere dayalı eğitim ve projelerde standartları belirliyoruz.

BRG Danışmanlık, tüm katılımcılarının entelektüel, sosyal ve kişisel olarak dönüştürücü bir öğrenim yolculuğunu deneyimlemesini sağlayan koşulları yaratmaya ve sürdürmeye kararlıdır.


=> Ana Sayfa

Halkbank Web Sayfaları yenilendi